Esperal Kraków

Implantacja esperalu w Małopolsce

Esperal jest aplikowany w postaci podskórnej wszywki. Mimo, że zabieg nie jest skomplikowany to wymaga interwencji lekarza chirurga. W naszej klinice do zabiegu implantacji esperalu podchodzimy w sposób kompleksowy. Przed wykonaniem zabiegu lekarz prowadzący terapię przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, podczas którego chory zostaje uświadomiony o specyfice działania esperalu i konsekwencjach jego zastosowania.

Przygotowując pacjenta do zabiegu wszycia wszywki alkoholowej z esperalu, podaje się miejscowe znieczulenie. Zwiększa ono komfort osoby uzależnionej podczas wykonywania zabiegu. Sam zabieg w wprawnych rękach doświadczonego chirurga trwa około 30 minut. Do zaszycia wykorzystujemy w naszej klinice wysokiej jakości szwy. Na specjalne życzenie pacjenta istnieje możliwość zastosowania pakietu implantacji esperalu w który stosowane są kosmetyczne szwy, które są samorozpuszczalne. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć wizyty kontrole oraz usprawnia proces gojenia się rany.

W naszej klinice w Krakowie wykonaliśmy już wiele implantacji wszywki alkoholowej i pomogliśmy wielu osobom uzależnionym. Pozwól pomóc także sobie.

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...